.. . .Privātums un datu drošība

Tūrisma operators Mandarina Travel, cienot savu klientu privātumu, ietur stingru privātuma politiku, kuras mērķis ir uzticība mūsu klientos.

Klientu personīgās informācijas izmantošana
Sniedzot personīgos datus Indijas vīzas formu aizpildīšanas procesā Jums būs nepieciešams uzrādīt - vārds, uzvārds, pasta adrese, telefona numurs un e-pasta adrese un cita veida nepieciešamo informāciju, kas tiek izmantota Indijas vēstniecībā dokumentu kārtošanas un vīzu izgatavošanas procesā. Jūsu sniegtā informācija var tikt nodota tikai mūsu sadarbības partneriem (Indijas vēstniecībai Stokholmā) ar mērķi veikt Jūsu dokumentu apstrādi un Indijas vīzas vai Indijas tranzītvīzas izgatavošanu.

Mandarina Travel klientu dati un trešās personas
Mandarina Travel klientu datus atklāj tikai sadarbības partneriem tikai attiecīgā klienta ceļojuma dokumentu kārtosanai. Mēs nesniedzam un nepārdodam mūsu klientu sniegtos datus citiem uzņēmumiem.

Mandarina Travel klientu sniegtā informācija un tiešie e-pasta sūtījumi
Mandarina Travel klientu sniegtie e-pasti var tikt izmantoti, lai informētu par jaunumiem vai īpašajiem piedāvājumiem, taču tas notiek samērā reti, pie tam tikai tad, ja esam pārliecināti, ka šī informācija Jums varētu noderēt! Ja tomēr nevēlaties saņemt jaunumus vai īpašo piedāvājumu sūtījumus uz savu e-pasta adresi, Jūs no šī pakalpojuma varat atteikties uzklikšķinot uz īpaši šim mērķim paredzētas saites attiecīgajā piedāvājumā vai rakstot mums uz e-pasta adresi vizi@mandarinatravel.lv

Ja Jums radušies papildus jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, rakstiet uz vizi@mandarinatravel.lv vai, iepriekš piezvanot, piesakiet vizīti Mandarina Travel birojā:

SIA iSYTC, Mandarina Travel
Dzirnavu 84 (Berga bazārs), Birojnīca, Rīga ● Mihoelsa 54, Daugavpils, Latvija
Tālrunis: +371 29277491; +371 25437225
E-pasts: vizi@mandarinatravel.lv